Wyniki przesłuchań VIII PolSpoKo Mielec 2018

KATEGORIA I (do 9 lat)

  • I miejsce - Dominik Świrk (SM I st. Kańczuga - Mirosław Jaskot) - 23,00 pkt
  • I miejsce - Kacper Korzeń (OSM I i II st. Bytom - Krzysztof Korzeń) - 23.00 pkt
  • II miejsce - Witold Majerski (PSM I i II st. Stalowa Wola - Wojciech Front) - 22,33 pkt
  • III miejsce - Nikodem Dypa (SM I st. Niwiska - Wojciech Front) - 21,00 pkt
  • III miejsce - Anna Komala (ZPSM Dębica - Robert Piękoś) - 21,00 pkt

 

KATEGORIA II (do 12 lat)

  • I miejsce - Antoni Trześniewski (SM I st. Kraków - Grzegorz Frankowski) - 25,00 pkt - NAGRODA GRAND PRIX
  • II miejsce - Kornel Jeż (OSM I i II st. Wrocław - Czesław Kurtok) - 22,66 pkt
  • II miejsce - Krzysztof Kamil Piejko (ZSM nr 1 Rzeszów - Mirosław Jaskot) - 22,33 pkt
  • II miejsce - Piotr Jaskólski (PSM I i II st. Stalowa Wola - Wojciech Front) - 22,33 pkt
  • III miejsce - Emanuel Bereżański (PSM I i II st. Stalowa Wola - Wojciech Front) - 21,33 pkt
  • Wyróżnienie - Piotr Witek (PSM I i II st. Mielec - Ryszard Kusek) - 20,33 pkt
  • Wyróżnienie - Wiktor Pacyna (SM I st. Ropczyce - Wojciech Front) - 20,33 pkt
  • Wyróżnienie - Julia Minartowicz (SM I st. Wrocław - Paulina Rosłaniec - 20,33 pkt

 

KATEGORIA III (do 15 lat)

  • I miejsce - nie przyznano
  • II miejsce - Michał Szymaszek (ZSM . Tarnów - Krzysztof Krawczyk) - 22,33 pkt
  • II miejsce - Marcel Pietraszewski (ZPSM Dębica - Robert Piękoś) - 22,00 pkt
  • II miejsce - Karol Jancik (SM Ist. nr 1 Kraków - Grzegorz Frankowski) - 22,00 pkt
  • III miejsce - Joanna Pilarska (PSM I i II st. Kraków - Krzysztof Bylica) - 21,00 pkt

 

KATEGORIA IV (do lat 18)

  • I miejsce - Anna Swoboda (ZPSM II st. Bielsko-Biała - Grzegorz Skórka) - 23,66 pkt
  • II miejsce - Michał Borczyk (ZPSM II st. Bielsko-Biała - Grzegorz Skórka) - 22,00 pkt
  • II miejsce - Samuel Piękoś (POSM II st Kraków - Konrad Maź) - 22,00 pkt
  • III miejsce - Weronika Adamska (PSM I i II st. Mielec - Ryszard Kusek) - 21,00 pkt
  • III miejsce - Bernadeta Łachut (PSM I i II st. Mielec - Ryszard Kusek) - 21,00 pkt
  • Wyróżnienie - Ignacy Tryboń (SM I st. nr 1 Kraków - Grzegorz Frankowski) - 20,33 pkt

 

KATEGORIA V (do 21 lat)

  • I miejsce - Artur Łukasik (ZSM Tarnów - Krzysztof Krawczyk) - 24,00 pkt
  • II miejsce - Krzysztof Kostrzewski (POSM I i II st. Katowice - Łukasz Bebłot) - 22,66 pkt
  • III miejsce - Wiktor Pacan (AM Katowice - Krzysztof Wąsik) - 21,00 pkt
  • III miejsce - Mateusz Wadowski (UMFC Warszawa - Adam Bogacki) - 21,00 pkt
  • Wyróżnienie - Konrad Sosiński (PSM I i II st. Mielec - Ryszard Kusek) - 20,00 pkt
  • Wyróżnienie - Iga Ćwiek (ZSM Radom - Ireneusz Winiarski) - 20,00 pkt

 

Jury postanowiło wyróżnić następujących pedagogów:

  • Krzysztof Krawczyk - ZSM Tarnów
  • Adam Bogacki - UMFC Warszawa
  • Krzysztof Wąsik - AM Katowice
  • Łukasz Bebłot - POSM II st. Katowice
  • Grzegorz Frankowski - SM I st. nr 1 Kraków
  • Robert Piękoś - ZPSM Dębica
  • Wojciech Front - PSM I i II st. Stalowa Wola / SM I st. Niwiska
  • Czesław Kurtok - OSM I i II st. Wrocław
  • Konrad Maź - POSM II st. Kraków
  • Ryszard Kusek - PSM I i II st. Mielec
  • Grzegorz Skórka - ZPSM II st. Bielsko Biała
  • Mirosław Jaskot - ZSM nr 1 Rzeszów / SM I st. Kańczuga
  • Krzysztof Korzeń - OSM I i II st. w Bytomiu

 

Jury postanowiło wyróżnić następujących pianistów-akompaniatorów:

  • Joanna Łukasik - ZSM Tarnów
  • Ewa Skardowska - UMFC Warszawa
  • Antoni Brożek - AM Katowice / POSM II st. Katowice
  • Sławomir Kusek - PSM I i II st. Mielcu
  • Aleksandra Krzanowska - ZPSM II st. Bielsko Biała
  • Katarzyna Łowiec - POSM II st. Kraków
  • Michał Korzeń - uczeń OSM I st. w Bytomiu

 

Copyright © 2018 Polskie Spotkania Kontrabasowe 
Projekt strony: Konrad Sosiński